ויזת סטודנט לאנגליה

אם אתם רואים בהשכלה גבוהה ערך עליון, ייתכן והשתעשתם באפשרות ללמוד באחת האוניברסיטאות היוקרתיות שיש לממלכה הבריטית להציע. שכר הלימוד אמנם גבוה, אבל התמורה וההוקרה שתזכו להם עם סיום הלימודים שוות את המאמץ. אם אתם מתכננים לטוס ללונדון או לכל מקום אחר באנגליה כדי ללמוד במשך תקופה של יותר משישה חודשים, עליכם להגיש בקשה לויזת סטודנט. איך עושים זאת? לפניכם המדריך המקוצר להוצאת ויזת סטודנט לאנגליה.

התנאים לקבלת אשרת סטודנט לאנגליה

אם נרשמתם לקורס כלשהו, אפילו קורס ללימוד אנגלית או כל קורס אחר המתקיים באנגליה, אתם עומדים בקריטריון הראשון לקבלת הויזה. התנאים הנוספים הם: להתקבל לקורס, להיות בגיל 18 לפחות, להוכיח שיש ברשותכם מספיק כסף על מנת לממן את שהותכם בתקופת הקורס ואת כרטיס הטיסה בחזרה, ושתקופת הלימודים שלכם קצרה משישה חודשים או 11 חודשים במידה ואתם לומדים קורס אנגלית. כמובן שלא כל מוסד לימודים מאושר על ידי משרד החינוך הבריטי, כך שיש לוודא לפני כן שהמוסד אליו אתם נרשמים מוכר ומאושר.

מה מקנה ויזת סטודנט לאנגליה

אשרת לימודים באנגליה מאפשרת לכם ללמוד בבריטניה למשך תקופת זמן מוגבלת. במשך תקופת הלימודים, מאפשרת הויזה גם עבודה באנגליה, למספר שעות מוגבל.

מסמכים נדרשים להוצאת אישור לימודים

לפני שאתם מגישים את הבקשה באופן מסודר כדאי להצטייד במסמכים הבאים: דרכון בתוקף, שתי תמונות פספורט, הוכחה שאתם יכולים לממן את שהותכם בתקופת הלימודים, פרטים בנוגע למקום המגורים המתוכנן וכמובן מסמכים הנוגעים להרשמה למוסד הלימוד.

הגשת הבקשה לויזת סטודנט

את הגשת הבקשה לויזת סטודנט תוכלו לבצע באמצעות אתר האינטרנט של משרד החינוך הבריטי, שמסייע לכם תוך כדי התהליך. עוד בטרם אתם מתחילים למלא פרטים תתבקשו לענות על מספר שאלות, כמו ארץ המוצא ומהו פרק הזמן שבמהלכו אתם מתכוונים להגיע ללמוד, על מנת שבסופו של דבר תמלאו את טופס הבקשה הנכון.

כמה זמן יעבור עד קבלת הויזה

זמן ההמתנה הממוצע לקבלת ויזה לאנגליה עומד על כשלושה שבועות, ומומלץ להתחיל בתהליך לפחות שלושה חודשים לפני המועד המתוכנן להתחלת הקורס המבוקש.