מכירת מוצרי ים המלח באנגליה

אנגליה נחשבת ליעד חזק בתחום מכירת מוצרי ים המלח, שבעצמם הפכו לאחד היסודות האיתנים ביותר עליהם נשענות עבודות באנגליה בענף המכירות. עבודה באנגליה כה רווחית, עד כדי כך שצעירים רבים חוזרים פעם שניה ושלישית לאנגליה, כדי לעבוד בתור מוכרים, טריינרים, מנהלי עגלות ומשווקים.

למה מוצרי ים המלח?

היתרון במכירת מוצרי ים המלח הוא כמובן האיכות והיוקרתיות, שהפכו את המוצר למבוקש כל כך. ישנן לא מעט חברות המשווקות את מוצרי ים המלח באנגליה, וכל אחת מהן מציעה מוצר קצת שונה – השמות והאריזות עשויים להתחלף מחברה לחברה, וכך גם הפריטים הנמכרים. בדרך כלל מדובר על קרמים, סבונים, סרומים וערכות טיפוח – לעור הפנים, הידיים והגוף. הסוד של ים המלח בעולם הקוסמטיקה והטיפוח טמון בעיקר במינרלים הרבים שבו, שאליהם מוספים, בתהליך הייצור והניקוי, חומרים אחרים המועילים לעור.

נשים רבות, כמו גם גברים רבים המתחילים לגלות יותר ויותר עניין בטיפוח עור הפנים והגוף, בוחרים במוצרים מים המלח, ולכן הביקוש למוצרים גבוה, ונראה כי לעולם לא יורד. ענף מכירות מוצרי ים המלח בחו"ל לוהט כתמיד ומציע לא מעט עבודות באנגליה.

עבודה חוקית במכירת מוצרי ים המלח

עבודה באנגליה במכירת מוצרי ים המלח, ולמעשה עבודות בכל ענף אחר באנגליה, דורשות אישורי עבודה. ביכולתן של החברות המעסיקות לסייע בעניין ולסדר בעצמן אישורי עבודה לעובדים חדשים, אך מדובר בפרוצדורה סבוכה. מסיבה זו, חברות רבות באנגליה, מחפשות במיוחד עובדים בעלי אזרחות בריטית או דרכון אירופאי.

עבודה במכירת מוצרי ים המלח היא בדוכני מכירה בקניונים, והעובדים חשופים לעיניהם של אלפי אנשים ביום, כך שלקיחת סיכונים לא נמצאת באג'נדה של בעלי העסקים ובדרך כלל, גם לא בזו של העובדים, אשר מחפשים בדרך כלל פרנסה וחוויות טובות, ולא להסתכן במעצר או גירוש.

מכירת מוצרי ים המלח – אופי העבודה באנגליה

עבודות באנגליה במוצרי ים המלח נחשבות ל'קרם דה לה קרם' של תחום העבודה בחו"ל, כך שאם ניתן להתגבר על האתגרים שבדרך מומלץ לעשות כן בחום רב. האנגלית היא שפה שרובנו יודעים לדקלם בלי קושי מיוחד, כך שאין צורך בהכנות מוקדמות מבחינת שפה. שעות העבודה משתנות ממעסיק למעסיק (בדרך כלל יום עבודה נמשך כ- 7 שעות, חמישה וחצי ימים בשבוע). מוצרי ים המלח אמנם לא מוכרים את עצמם, אבל מרגע שהלקוח מגלה עניין, הם מאפשרים אינטראקציה מלאה עם כל אחד ואחת, על ידי הדגמת המוצר. זהו רגע שלאחריו מתקשים האנשים לדחות את המוצר ובתוספת המילים הנכונות וההתאמה האישית, ללקוחות תהיה בעיה למצוא פגם במוצרים ולסכל את המכירה – המוצרים הם ריחניים, נעימים למגע, חלקם היפו-אלרגנים, ולכן יכולים להתאים לכל אחד ואחת. מכירת מוצרי ים המלח היא אפשרות משתלמת למחפשי עבודה באנגליה.